dr inż. arch. Piotr Pikulski

Asystent naukowo-dydaktyczny w Katedrze Geometrii Wykreślnej i Technologii Cyfrowych na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. W 2014 roku obronił pracę magisterską zatytułowaną „Cinema Architecture – Multimedialne Centrum Przyszłości”, która zakwalifikowana została do wystawy najlepszych dyplomów magisterskich Wydziału Architektury z lat 2012-2014, organizowanej przez Pałac Sztuki w Krakowie. W 2019 roku obronił Rozprawę Doktorską zatytułowaną „Niezbadane losy pałacu w Łobzowie za czasów Jana III Sobieskiego – cyfrowa rekonstrukcja obiektu”. W latach 2013 – 2019 pracował na stanowisku Asystenta Projektanta w firmie MW Architekt Pracownia Projektowa, czynnie uczestnicząc przy powstawaniu wielu projektów budowlanych, pogłębiając doświadczenie zawodowe. W 2019 roku założył własną pracownię architektoniczną Pikulski Design Studio Projektowe, w ramach której świadczy usługi z zakresu architektury i projektowania wnętrz. Specjalizuje się w projektowaniu 3D, tworzeniu wizualizacji i cyfrowych rekonstrukcji obiektów architektonicznych. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, budynków biurowych a także budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych.

Z zamiłowania zajmuje się grafiką i rysunkiem odręcznym.